Přihlásit

O mně

Se psy žiji už od malička. Naše rodina má chovatelskou stanici boxerů (nyní australáků) Krumbox Czech. Držíme pracovní linii již po 23 vrhů. Naši psi byli nesčetněkrát účastníky mistrovství ČR, světa, záchranných misí jak v ČR, tak i v zahraničí (Turecko, Indie,…). Záchranařině se stále aktivně věnujeme s mým dědou Jaroslavem Sedlákem i tátou Danielem Sedlákem. Oba mají několikaleté zkušenosti s výcvikem psů a nyní působí jako mezinárodní rozhodčí. Psy máme prostě v rodině. Již od útlého věku jsem se učila od obou dvou a i díky tomu jsem se dostala jako nejmladší účastnice na Český pohár ZZP3 (18 let), mistrovství ČR (19 let) a na obou skončila na stupních vítězů. Složila jsem nejtěžší záchranářskou zkoušku ZPJ a účastnila jsem se několika praktických nasazení (19 let). Momentálně se věnuji svému druhému psovi – nadějné fence „Bixi“, které je 6 let, má už 11 složených záchranářských zkoušek. V roce 2014 se účastnila jako nejmladší pes (2 roky) výběrového závodu na mistrovství světa IRO 2014 a pak mistrovství světa FCI 2014, které jsme vyhráli. Své teoretické a praktické zkušenosti bych ráda předávala dál a pomáhala tak lidem lépe zvládat jejich pejsky, jak po stránce výcvikové, tak po stránce psychologické.